Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Europejski Dzień Języków Obcych

26 września 2011 w Naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków Obcych

Koordynatorem imprezy była p. mgr K. Kowalska-Pachucka. Patronatem honorowym był PCEiK w Oleśnicy, który reprezentowała p. E. Mider z tej okazji odbył się konkurs w postaci prezentacji na temat wakacji w jezykach obcych. Do udziału zaproszono nauczycieli oraz uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w mieście i powiecie Oleśnickim. W tamtym dniu odbyło się na lekcjach wychowawczych pokaz filmów w języku angielskim i niemieckim. Uczniowie naszej szkoły przygotowali „językowe” niespodzianki.

Zapraszam do obejrzenia galerii:
{gallery}artykuly_zdj/2011_2012/dni_jezykow{/gallery}

Film