Rekrutacja 2023/2024(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Dzień Kobiet

8 MARCA- DZIEŃ KOBIET!

Ósmego dnia marca,
Gdy słoneczko wstanie,
zapraszamy gorąco
na słodkie spotkanie!
Będzie pachniało kawą
I tak, jak głoszą wieści,
Spotkanie rozpocznie się w auli

o dziesiątej trzydzieści!

tak brzmiało zaproszenie, które otrzymywały wszystkie Panie pracujące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy przed Międzynarodowym Dniem Kobiet.

,,Słodkie spotkanie przy kawie” zostało zorganizowane przez uczniów klasI TMII TM pod kierunkiem pani profesor Anny Palmy. Przy wejściu wszystkie Panie otrzymywały piękne kwiaty wykonane przez uczennice klasy II TH. Prowadzącym Spotkanie był uczeń klasy I TM Maciej Domański, który w imieniu wszystkich panów pracujących w naszej szkole oraz uczniów złożył Paniom życzenia zdrowia, szczęścia, radości, pomyślności w życiu osobistym i w pracy zawodowej.

W czasie spotkania zaprezentowany został program artystyczny zatytułowany ,,Z życia współczesnej kobiety”, w którym wzięli udział utalentowani młodzi aktorzy: Maciej Wujczyk z klasy II TM, Paweł Kubiak z klasy I TM, Krzysztof Łyskawa z klasy I TM i Przemysław Juszczak z klasy II TM.

,,Słodkie spotkanie przy kawie” upłynęło w sympatycznej i ciepłej atmosferze. Mamy nadzieję, że wspomnienia tegorocznego Dnia Kobiet w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy będą wywoływać na twarzach wszystkich Pań uśmiech.