Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Dzień Nauczyciela 2013/2014

bukiet

bukiet

11 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji przygotowany przez uczniów z samorządu szkoły, klasę II Technikum Informatycznego oraz zespół muzyczny. Życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły składali uczniowie i dyrektor – mgr Jacek Stala.


Po części artystycznej dyrektor – mgr Jacek Stala wręczył wyróżniającym  się w pracy nauczycielom nagrody i życzył całemu Gronu Pedagogicznemu satysfakcji i poczucia sensu z wykonywanej pracy.


Mottem przewodnim apelu była piękna myśl oddająca całą prawdę o zawodzie nauczyciela : „Każde dziecko rodzi się ze skrzydłami, a każdy nauczyciel rozwija te skrzydła”.

W części artystycznej Grono Pedagogiczne bawiło się przy dźwiękach muzyki latynoamerykańskiej oraz biorąc udział w Familjadzie pt:”Kto jest na zdjęciach z wczesnego dzieciństwa”. Nie było problemu z odgadnięciem. Może dlatego, że rozwijając anielskie skrzydła naszych uczniów, została w nas samych wrażliwość dziecka ze zdjęć.

U. Jasińska

{gallery}dzienna_szkola/dziennauczyciela{/gallery}