Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Dzień Bezpiecznego Internetu 2016

9dc2a82ce41989584f3253821bb764b0„Lepszy Internet zależy od Ciebie” to hasło tegorocznych działań związanych z obchodami DBI.

Z tej inicjatywy w naszej szkole odbędzie się 3 i 4 marca szeroka akcja mająca na celu zwrócenie uwagi na to, że każdy z nas jest nie tylko odbiorcą, ale i twórcą informacji w sieci i to od nas zależy jakość tych informacji. Dzień Bezpiecznego Internetu jest obchodzony z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Z tej okazji został przeprowadzony konkurs na plakat DBI, będą miały miejsce również wykłady, prezentacje i spotkania z przedstawicielami prawa odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w sieci.