Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Dzień otwarty w Technikum Informatycznym 21 maja!

W ramach drzwi otwartych w naszej szkole, które odbędą się 21 maja(sobota) w godzinach 9:00-13:00 zapraszamy serdecznie uczniów zainteresowanych nauką w Technikum Informatycznym do uczestnictwa w krótkich prezentacjach uczniów klas ITi.
Kacper Smolis 1Tia – „Xbox 360 vs Xbox One”
Tomasz Kłodnicki 1Tib – „VR czyli wirtualna rzeczywistość”
Damian Sasik 1Tib – „Platformy Arduino i Raspberry Pi. Mikrokontroler i mikrokomputer w praktyce”
Prezentacje będą odbywać się przy stoisku TI na 3 piętrze oraz w sali 312. Opiekunem prezentacji jest mgr inż. Stanisław Lota. Oprócz tego odbędzie się wystawa sprzętu komputerowego, pokaz gier oraz będzie można dowiedzieć się co nie co o nauce w TI i warunkach rekrutacji. Zapraszamy!