Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Europejski Dzień języków Obcych w ZSP.

26.09.2014r  miała miejsce czwarta edycja Prezentacji Multimedialnej z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. W latach 2011/12 i 2012/13 to Nasza Szkoła gościła uczestników konkursu-uczniów i nauczycieli z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych miasta i gminy Oleśnica w raz z zaproszonymi przedstawicielami wydawnictw: ”Nowa Era” i ”Pearson”. W tym roku szkolnym obchody przeniosły się do LO w Sycowie. Naszą szkołę ZSP reprezentowali uczniowie klasy II Technikum Informatycznego Kacper Woliński i Jarosław Sypko, którzy w swojej prezentacji przedstawił Fortyfikacje Międzyrzeckie, ponieważ tematem, tegorocznego konkursu, był „Region wart poznania„. Językiem prezentacji był język angielski, a do występu obu naszych reprezentantów przygotowała pani mgr Katarzyna Kowalska-Pachucka. Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienie. Gratulujemy!!

E.Piątkowska-Mider