Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Europejski Dzień języków Obcych w ZSP

26.09.2013r. miała miejsce trzecia edycja na Prezentację Multimedialną z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. Przez ostatnie dwa lata 2011/12 i 20/13 to Nasza Szkoła gościła uczestników konkursu – uczniów i nauczycieli z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych miasta i gminy Oleśnica wraz z zaproszonymi przedstawicielami wydawnictw; „Nowa Era”, Pearson” i LektorKlett”. W tym roku obchody przeniosły się do I LO w Oleśnicy. Naszą szkołę ZSP reprezentował uczeń klasy I Technikum Informatycznego Kacper Woliński, który w swojej prezentacji przedstawił sylwetkę rotmistrza Pileckiego. językiem prezentacji był język angielski, a do występu był przygotowywany przez panią mgr Katarzynę Kowalską-Pachucką. Kacper zajął II miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy!!                                                                                Ewa Mider

 

{gallery}dzienna_szkola/EuropejskiDzienjezykowObcych{/gallery}