Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

I Powiatowy Konkurs Językowy „ Let’s play together… would you like to join us?”dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Dnia 03.02.2017r. uczniowie naszej szkoły: Andżelika Dąbrowska i Kamila Staroń oraz Wiktor Kwasek i Marcin Fidler rywalizowali z przedstawicielami innych szkół ponadgimnazjalnych w powiatowym konkursie ,,Let’s play together… would you like to join us?”. Współzawodnictwo zorganizowane było w formie zabawy, która sprawdzała umiejętności komunikatywne zawodników.

Przed uczestnikami postawione zostały następujące zadania: przeprowadzenie rozmowy telefonicznej w języku angielskim z limitem czasu z wykorzystaniem programu Skype w oparciu o określony scenariusz, literowanie wylosowanych wyrazów drugiej osobie z zespołu umożliwiające bezbłędne zapisanie słowa oraz stworzenie krótkiej historyjki z wykorzystaniem wylosowanych przez zespół kostek- Story Cubes.
Rywalizacja była bardzo zacięta. Przedstawiciele naszej szkoły zaprezentowali się na wysokim poziomie.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki!