Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

Inauguracja roku szkolnego

 

Inauguracja roku szkolnego

02.09.2013 roku miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w ZSP. Uroczystość poprowadził samorząd szkoły, który przywitał wszystkich zebranych na placu apelowym, a w szczególności uczniów klas pierwszych.

Dyrektor szkoły – mgr Jacek Stala, zwracając się do uczniów, zaakcentował, że są „ skazani na sukces” a potrzebną do tego determinację wzmocnią nauczyciele oraz ulepszenia, jakie w czasie wakacji dokonały się w naszej szkole. Dziennik elektroniczny to najważniejsza zmiana, która pozwoli rodzicom na łatwy dostęp do informacji. Dyrektor wspomniał również o nowum w systemie kształcenia zawodowego – egzaminach z kwalifikacji w drugich klasach technikum. Wymienił nowych nauczycieli, którzy w roku szkolnym 2013/2014 będą pracować w ZSP. W miłej atmosferze – uczniowie ze swymi wychowawcami rozeszli się do wyznaczonych sal.

Powodzenia!  U.Jasińska

 

 

{gallery}inauguracja2013-2014{/gallery}