Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Inauguracja roku szkolnego 2014/2015 w ZSP

1. 09. 2014r. miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w ZSP. Uroczystość poprowadził samorząd szkoły, który przywitał wszystkich zebranych na placu apelowym, a w szczególności uczniów klas pierwszych. Dyrektor szkoły – mgr Jacek Stala – zwracając się do uczniów podkreślił, że choć wakacje są zawsze za krótkie, to bardzo cieszymy się ze spotkania z nimi.
Po życzeniach osiągania sukcesów w nauce, Dyrektor przedstawił nowych nauczycieli, którzy roku 2014/2015 będą pracować w ZSP. Nie zapomnieliśmy również o 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej i minutą ciszy uczciliśmy pamięć o tych, którzy polegli.

Miłym akcentem na zakończenie inauguracji nowego roku szkolnego 2014/2015 było wystąpienie na placu apelowym uczniów: Anny Lozy z klasy III TI i Kacpra Wolińskiego z klasy II TI, którym Dyrektor wręczył stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia naukowe. W miłej atmosferze uczniowie ze swymi wychowawcami rozeszli się do wyznaczonych sal.

 

POWODZENIA!

{gallery}dzienna_szkola/rozp_2015{/gallery}