Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

„Kartka dla Polski”

W naszej szkole został przeprowadzony szkolny konkurs polonistyczny ,,Kartka dla Polski”. Celem przedsięwzięcia było uczczenie 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, kształtowanie postaw patriotycznych oraz pogłębianie umiejętności redagowania życzeń w formie pisemnej. Nasi uczniowie przygotowali życzenia dla swojej Ojczyzny, wykazali się przy tym niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem. Dom rodzinny, bogata historia i piękne zabytki, wielcy Polacy, przyroda – wspaniałe góry, jeziora  i morze, a nawet…pierogi. Okazuje się, że lista powodów, za które nasi uczniowie kochają Polskę jest dłuższa, niż się spodziewałyśmy. Jury konkursowe, biorąc pod uwagę samodzielność, pomysłowość i nawiązanie do tematyki konkursu, postanowiło nagrodzić i przyznać szczególne wyróżnienia:

 I miejce – Laura Przyłucka, klasa 3 TEp

II miejsce – Daria Brąś, klasa 3 THg

III miejsce – Wiktoria Nowak, klasa 1 Sp  

     Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za trud włożony w przygotowanie prac związanych z konkursem, a autorom nagrodzonych prac gratulujemy!

                                                                                                                                                                       Organizatorki

                                                                                                                                       Izabella Kownacka, Bogusława Szachnowska