Rekrutacja 2023/2024(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Kartki na Islandię są gotowe!

6 grudnia przedstawiciele uczniów zaangażowanych w międzynarodowy projekt „ Listy do Mikołaja Reja” przekazali Panu Stanisławowi Królowi, pracownikowi Oleśnickiej Biblioteki Publicznej przygotowane kartki świąteczne. Młodzież wykazała się ogromną kreatywnością zarówno w pisaniu życzeń, jak i w malarskim ujęciu Mikołaja Reja. Pomysłowość Naszych uczniów nie miała granic. Świadczą o tym słowa pracowników biblioteki:  Kartki i życzenia robią niesamowite wrażenie. Tak kreatywnych prac dawno nie widzieliśmy a Mikołaj Rej w świątecznej odsłonie może spokojnie konkurować z prawdziwym Mikołajem.

Cieszymy się ogromnie, że uczniowie Zespoły Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie stanęli na wysokości zadania. Dziękujmy za kartki, które są „ prawdziwymi, małymi dziełami sztuki”. Dołączamy się do świątecznych życzeń  i przesyłamy gorące pozdrowienia dla Polonii mieszkającej w Ólafsvíku.

Koordynatorki projektu

Izabella Kownacka

Bogusława Szachnowska