Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Klub Empatyczek odwiedził najmłodszych uczniów w SP nr 1

3 grudnia 2019 roku dziewczęta z Klubu Empatyczek odwiedziły uczniów klasy „O” z  SP nr 1. Przedstawiły  losy  „Kozuchy Kłamczuchy” z wykorzystaniem kamishibai , czyli  „teatrzyku  obrazkowego”. W rolę tytułowej kozy wcieliła się Zuzanna Owczarek. Radości było co niemiara, gdy biegała po sali i bawiła się z dziećmi. Pozostałe role zostały obsadzone przez  Empatyczki: Martynę Kluziak, Oliwię Panaś, Ewę Wawrzycką Julię Żuraw.

Dziewczęta przeczytały też książkę Dagmary Geisler „Jestem wściekły!”. Przekazały dzieciom jak oswoić szczególnie trudną emocję, jaką jest złość. Dzieci poznały wiele pożytecznych metod wyładowywania złości, które nie wyrządzają szkody innym.  Zostały też obdarowane ilustracją z bajki do kolorowania, wykonaną przez uczniów naszej szkoły.

 Jadwiga Woźniak