Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Konkurs matematyczny „Jeden z dziesięciu”

W piątek, 20 listopada 2015r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. W rozgrywce wzięli udział uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej.
Uczestnicy konkursu zmierzyli się z 100 pytaniami z różnych dziedzin matematyki, musieli pokonać przeciwników nie tylko wiedzą, ale i strategią wskazywania, czasami pomógł też los. Awans do finałowej trójki otrzymali: Dawid Gabor z kl. II MPS, Andrzej Hołda z kl. II MPS, Kacper Szczurek z kl. I SP.

Naszych młodych matematyków przepytywała Małgorzata Bąk–Midura. Poziom był bardzo wyrównany. Wszyscy walczyli do końca, ale zwycięzca może być tylko jeden – został nim Kacper Szczurek. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę i miłą zabawę.

Zespół nauczycieli matematyki