Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Konkurs ,,Najlepszy Uczeń w zawodzie Sprzedawca”

W dniu 24.04.2013 odbył się szkolny konkurs pod hasłem ,,Najlepszy Uczeń w Zawodzie Sprzedawca”. W konkursie wzięło udział 10 uczniów klas drugich, którzy w czerwcu 2013 roku kończą naukę w zawodzie sprzedawca. Justyna Podstawka, Agnieszka Strzelecka, Sylwia Walasek, Joanna Prończykowska, Aleksandra Woleńszczak, Klaudia Urbaniak, Dorota Janik, Anna Góral, Monika Bargieła, Radosław Lużyński.

 

 

 

Prace uczestników oceniało jury, składające się z pracodawców naszych uczniów: Pani Wiesława Aszurkiewicz, Pani Helena Jóźwik i Pani Helena Koralewska. Laureatką konkursu została uczennica  klasy 2a sprzedawca Aleksandra Woleńszczak, która podczas obsługi klienta najlepiej zaprezentowała techniki sprzedaży i reklamy towarów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy obsługi klienta na bardzo wysokim poziomie.

Uczniów do konkursu przygotowała Violetta Szczepanik – Nauczycielka organizacji sprzedaży i sprzedaży towarów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy.

{gallery}dzienna_szkola/KonkursSprzedawcy{/gallery}