Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Międzynarodowe warsztaty filmowe „ Kinema triangulaire 2017r. ”

9.02 2017r  w Dolnośląskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 12 we Wrocławiu odbyły się warsztaty filmowe, w których wzięli udział uczniowie z naszej Szkoły: Amira Łyzin, Julita Spolska, Przemysław Kowalczyk i Dominik Knapik.  Nasi uczniowie prezentowali przygotowany przez siebie film, tematem którego były zagrożenia w szkole. Warsztaty prowadził p. Christoph Honegger- autor scenariuszy filmowych. Swoje filmy prezentowali  również uczniowie z Zespołów Szkół z Karpacza, Ząbkowic, Jeleniej Góry, Góry /k. Leszna/  i Wrocławia. Uczestnicy omawiali przygotowane filmy. Otrzymali wskazówki do dalszej pracy w projekcie. Kolejne spotkanie odbędzie się w kwietniu, w  Niemczech / Osnabrück- Dolna Saksonia/.

Ewa Piątkowska-Mider