Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

MIKOŁAJKI I DZIEŃ CZERWONEJ CZAPECZKI

Tradycyjnie, jak co roku 6 grudnia, na specjalne zaproszenie Samorządu Uczniowskiego, Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami odwiedził naszą szkołę. Sprawdzał, czy byliśmy grzeczni i czy podtrzymujemy tradycję DNIA CZERWONEJ CZAPECZKI. Każdy uczeń i pracownik szkoły otrzymał słodki upominek a chętni wykonali pamiątkowe zdjęcia ze świąteczną fotoramką.

Nie mogło nas zabraknąć również na JARMARKU ŚWIĄTECZNYM, który umilał wszystkim ten specjalny dzień. Mamy nadzieję, że pyszności z naszego stoiska przypadły Wam do gustu a dekoracje i stroiki będą ozdabiać Wasze świąteczne stoły.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI dziękuje WSZYSTKIM za włączenie się do wspólnego świętowania, a osobom zaangażowanym w tę akcję za pomoc przy jej organizacji.

HO HO HO MERRY CHRISTMAS🎅

Samorząd Uczniowski