Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Mistrzostwa Szkoły w pływaniu

W dniu 11 lutego 2014 na pływali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, odbyły się mistrzostwa szkoły w pływaniu.W zawodach zorganizowanych przez p. Agnieszkę Bernacką oraz p. Marcina Hejningera wzięło udział 18 uczniów naszej szkoły. W trakcie zawodów rywalizowano na dystansie 50 m stylem dowolnym chłopców i dziewcząt, oraz w sztafetach 4 x 25 stylem zmiennym i 4 x 25 stylem dowolnym.Na każdego z uczestników czekały medale, dyplomy, puchary oraz okolicznościowa koszulka, które zostały ufundowane przez p. Wojciecha Salika.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, pod wielkim wrażeniem umiejętności naszych zawodników  byli obecni na trybunach prezesi dwóch klubów pływackich w Oleśnicy, Panowie Wojciech  Salik (Miejski Klub Pływacki ATOL Oleśnica) oraz Zbigniew Smołuch (Integracyjny Klub Pływacki LAGUNA Oleśnica)

Gratulujemy wszystkim zawodnikom uzyskanych wyników, dobrego humoru i entuzjazmu jaki wykazali zarówno podczas wyścigów indywidualnych i sztafetowych!

MISTRZOWIE SZKOŁY W PŁYWANIU – WYNIKI

STYL DOWOLNY DZIEWCZĘTA

 1. Łambucka Malwina kl. II TI
 2. Piskuła Agnieszka kl. II B SP
 3. Przygodzka Emilia kl. II TH

STYL DOWOLNY CHŁOPCY

 1. Woliński Kacper kl. I TI
 2. Noworycki Radosław kl. I TI
 3. Trela Bartosz kl. IV B TI

SZTAFETA 4×25 STYLEM DOWOLNYM

 1. I TI (Kacper Woliński, Adam Moskal, Grzegorz Kubiszyn, Radosław Noworycki)
 2. IV B TI (Łukasz Reda, Michał Opoka, Bartosz Trela, Filip Jureczko)
 3. IV A TI (Michał Nahanowicz, Piotr Wawrocki, Damian Pitschman, Kacper Skużybut)

SZTAFETA 4×25 STYLEM DOWOLNYM

 1. IV B TI (Łukasz Reda, Michał Opoka, Bartosz Trela, Filip Jureczko)
 2. IV A TI (Michał Nahanowicz, Piotr Wawrocki, Damian Pitschman, Kacper Skużybut)
 3. 3.I TI DSQ (Kacper Woliński, Aam Moskal, Grzegorz Kubiszyn, Radosław Noworycki)

{gallery}dzienna_szkola/mp_2014{/gallery}