Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Mistrzowie powiatu w konkursie informatycznym!

W grudniu w naszej szkole odbył się II Powiatowy Konkurs Informatyczny „Potyczki nastoletnich informatyków” organizowany przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy oraz Wrocławską Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej „Horyzont”. Nasi uczniowie poradzili sobie znakomicie – stanęli na podium w klasyfikacji drużynowej(I miejsce), a w indywidualnej zajęli pierwsze – Tomasz Kłodnicki IV TIB  i trzecie miejsce – Adam Ścieszka II TI . Uczniowie  musieli mierzyć się z wieloma trudnymi zadaniami takimi jak testy czy zagadki programistyczne.   Laureaci odbiorą nagrody 6 czerwca podczas dorocznej Gali PCEiK. Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs nadzorowali mgr inż. Stanisław Lota oraz  mgr Paweł Wieliczko. Dziękujemy rektorowi WWSIS dr. inż. Piotrowi Kardaszowi, inicjatorowi całego wydarzenia oraz uczelni i liczymy na kolejne pomysły i współpracę!

Galeria: https://mojaolesnica.pl/galeria.php?id=42640