Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

„Młoda Krew Ratuje Życie”

27 czerwca 2021 r. odbył się w oleśnickim Parku nad Stawami festyn z okazji 100-lecia młodzieży PCK. W ramach obchodów tej rocznicy nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w kategorii Największa ilość oddanej krwi w XVII Edycji Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Nagroda została przekazana na ręce dyrektora szkoły, p. Jacka Stali, który odebrał ją w asyście nauczycieli zajmujących się działalnością Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Osocze”(Stanisław Różycki, Marta Żminkowska, Katarzyna Kwaczyńska, Katarzyna Przybycień oraz Joanna Leśniak).

KRWIODAWSTWO jest sztandarowym działaniem naszego szkolnego wolontariatu a ilość oddanej przez naszą młodzież krwi ogólnopolskim sukcesem.