Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Mówią o nas w mediach!

To już kolejny sukces Laury Przyłuckiej z klasy 4 TEp, w Dolnośląskim Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra „My Polacy, My Dolnoślązacy”. Tym razem Laura zmierzyła się z temat  „Współkochać przyszłam – nie współnienawidzić” (Antygona, Sofokles). „Współ-” w połączeniu  z proponowanymi przez Ciebie wyrazami jako panaceum na zło tego świata.

Praca naszej uczennicy pt. „Dobra Rosjanka” została opublikowana w „Gościu Wrocławskim” jako szczególne wyróżnienie. Opowiadanie Laury Przyłuckiej zostało nagrodzone w postaci wyróżnienia i opublikowane w „Gościu Wrocławskim”, z komentarzem redakcyjnym : „za  wnikliwą analizę współczesnej sytuacji politycznej oraz ludzkie spojrzenie na drugiego człowieka”.                  

Mówiono o nas w mediach- nie tylko prasa, ale i telewizja regionalna  relacjonowała sukcesy młodych ludzi. Wieczorne fakty poinformowały o finalistach konkursu, wśród których znalazła się Laura Przyłucka ,godnie reprezentująca Zespół Szkół Zawodowych w Oleśnicy.

                                                                                                                              Izabella Kownacka