Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Najlepszy uczeń w zawodzie „Sprzedawca”

W dniu 12 lutego 2015 r. uczennice Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr1 w Oleśnicy wzięły udział w Konkursie „NAJLEPSZY UCZEŃ W ZAWODZIE SPRZEDAWCA”. Konkurs został zorganizowany w Legnicy w ramach projektu systemowego pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Szkołę reprezentowała drużyna uczennic klasy 3a sprzedawca w składzie:

Ewa Kamińska, Paulina Kiełkiewicz, Patrycja Sikora.

Zadanie konkursowe miało charakter praktyczny i polegało na obsłudze kasy fiskalnej, metkownicy i wypełnianiu dokumentów obrotu towarowego. Jednym z wielu kryteriów oceny  był czas wykonania, uczennice jako pierwsze  ukończyły realizację zadania. Celem konkursu było pogłębienie zainteresowań i uzdolnień w dziedzinie handlu oraz rozwijanie umiejętności zawodowych uczennic. Uczniów do konkursu przygotowała Violetta Szczepanik.

{gallery}dzienna_szkola/Sp_legnica{/gallery}