Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Najlepszy Uczeń w zawodzie Sprzedawca

konkurs

konkursW dniu 18.11.2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy odbył się konkurs „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Sprzedawca”. Pani Dyrektor Henryka Malerek powitała członków jury i wszystkich uczestników. Uczniom życzyła powodzenia w zmaganiach konkursowych. W skład jury weszli zaproszeni oleśniccy pracodawcy: Pani Wiesława Aszurkiewicz reprezentująca sklep „Tkaniny – Dywany”, Pani Helena Jóźwik – właścicielka Sklepu Odzieżowego i Pani Helena Kornalewska – właścicielka Sklepu Przemysłowego.W konkursie wzięli udział uczniowie klas 3a i 3b sprzedawca.Zadanie konkursowe polegało na obsłudze niezdecydowanego klienta w sklepie spożywczym. Uczniowie sprzedawali towary, które mogły zaspokoić jego potrzeby, obsługiwali sprzęt techniczny: wagę elektroniczną i kasę fiskalną.Jury oceniało sposób prowadzenia rozmowy sprzedażowej, umiejętność obsługi sprzętu, poprawność inkasa i higienę pracy uczniów.I miejsce zajęła Patrycja Sikora z klasy 3a sprzedawca, II miejsce – Agata Rogozińska z klasy 3b sprzedawca, III miejsce – Karolina Studzińska z klasy 3a sprzedawca. Zwyciężczyni konkursu otrzymała nagrodę a pozostali uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami. Pani W. Aszurkiewicz poczęstowała wszystkich uczniów słodyczami.

Konkurs zorganizowała V. Szczepanik

{gallery}dzienna_szkola/sprz_2014{/gallery}