Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Najpiękniejsza kartka świąteczna

W grudniu biblioteka szkolna zorganizowała konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę świąteczną we współpracy z panią Barbarą Szewczyk. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych szkoły branżowej i technikum, a także chętne osoby z klas starszych. Tematem prac plastycznych były bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje, a także motywy i symbolika świąteczna.

Prace należało wykonać w formacie typowej kartki pocztowej. W bibliotece stworzono ekspozycje kartek bożonarodzeniowych. Zwycięzców  wyłonili sami uczniowie w drodze głosowania. A oto laureaci:

I miejsce: Andrzelika Gronowicz I A WZ,

II miejsce:  Julia Przychodzień  IV TH G,

III miejsca:  Patryk Wika  I TE.