Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Nasi zdolni programiści

W dniu 13.06.2015r. nasi uczniowie, Kamil Serwata i Gabriel Domanowski, brali udział w prestiżowym hackathon’ie przebiegającym pod hasłem „Art of Code” i odbywającym się na terenie Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Organizatorem był SMT Software. SMT Software Services to innowacyjny software house z utalentowanymi i pełnymi pasji ludźmi na pokładzie. Jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm IT. Świadczy usługi tworzenia oprogramowania oraz wspiera zespoły IT swoimi specjalistami.

W skład jury wchodzili ludzie związani z branżą, pracujący w takich firmach, jak np. Techland czy też SMT Softfware oraz wykładowcy Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Projekt, który współtworzyli nasi uczniowie, zajął 3 miejsce. W imprezie udział brało ponad 15 drużyn z różnych krajów, większość zespołów tworzyli ludzie z dużych firm programistycznych.
Projekt „Mrówka” współtworzony przez naszych programistów, opierał się na algorytmie mrówki Langtona, jednak został on bardziej rozbudowany i wzbogacony o wiele ciekawych funkcji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.