Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Nauczyciele seniorzy w ZSP

Seniorzy

SeniorzyW dniu 16 grudnia 2014 r. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy odbyło się spotkanie emerytowanych nauczycieli Szkoły. Licznie przybyli szacowni goście zostali ciepło powitani przez organizatorów spotkania Violettę Szczepanik i  Pana Dyrektora Jacka Stalę, który nie szczędził słów podkreślających zasługi przybyłego grona gości dla Szkoły. Minutą ciszy uczczono pamięć nauczycieli, których nie ma  już wśród nas. Młodzież klasy I TI i I sprzedawca zaprezentowała program artystyczny: kolędy i pastorałki, wystąpiła również Pani Agnieszka Studenna. Artystów do świątecznego występu przygotowała Pani Barbara Szewczyk. Po złożeniu życzeń i podzieleniu się opłatkiem szanowni goście przy kawie i słodkim poczęstunku wspominali wspólnie spędzone lata zawodowej pracy.Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Zarówno organizatorzy jak i goście wyrazili chęć ponownego spotkania.

{gallery}dzienna_szkola/jaselka_2014{/gallery}