Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Nowe kursy w Akademii Cisco

Miło nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała uprawnienia do prowadzenia zajęć CCNA R&S (Routing and Switching) w ramach Akademii Cisco. Kurs CCNA składa się z czterech modułów (semestrów).  W naszej akademii dostępne są dwa pierwsze semestry:
Introduction to Networks oraz Routing and Switching Essentials. Kursy prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora Akademii Cisco mgr inż. Stanisława Loty.

Kurs CCNA R&S jest kursem, przeznaczonym dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z sieciami komputerowymi oraz technologią Cisco. Kurs ten kładzie nacisk na teoretyczne koncepcje i praktyczne stosowanie zdobywanej wiedzy w celu osiągnięcia umiejętności i doświadczenia potrzebnego do projektowania, instalowania, korzystania i zarządzania siecią w środowiskach dostarczających usługi korporacyjne, jak i w małym i średnim przedsiębiorstwie.

Kursy Cisco Networking Academy prowadzone są w języku polskim, natomiast oryginalne materiały dydaktyczne firmy Cisco Systems (w tym testy) przeznaczone dla Studentów akademii w języku angielskim. Zajęcia są realizowane w profesjonalnie wyposażonej pracowni komputerowej w sprzęt sieciowy firmy Cisco. 

W naszej ofercie pojawiły się również kursy: Internet of Things  Fundamentals: Connecting Thing, który stanowi wprowadzenie do zagadnień Internetu Rzeczy oraz PCAP – Programming Essentials in Python, który jest skierowany do wszystkich chcących nauczyć się programowania w języku Python.

Więcej informacji na temat Akademii Cisco pod adresem : http://zsp.olesnica.pl/akademia-cisco/