Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

„Osocze” na gali

Dnia 5 listopada 2022 r. w Zamku Książęcym w Oleśnicy odbyła się gala podsumowująca działalności honorowych krwiodawców z Oleśnicy i okolicy działających w ramach Polskiego Czerwonego Krzyża.

Podczas spotkania reprezentanci szkolnego wolontariatu:  Julia Klimkowska, Wiktoria Wzgarda oraz Nikola Drząkowska wraz z Dyrekcją i opiekunami:  Joanną Leśniak, Katarzyną Kwaczyńską, Martą Żminkowską otrzymali podziękowania za wsparcie działań statutowych OR PCK Oleśnica.

Przekazujemy również podziękowania dla naszych krwiodawców, którzy zawsze hojnie dzielą się bezcennym darem jakim jest krew. Źródło zdjęć: olesnica24. Przekazujemy również podziękowania dla naszych krwiodawców, którzy zawsze hojnie dzielą się bezcennym darem jakim jest krew. Źródło zdjęć: olesnica24.