Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Pożegnanie 10-06-2011

Żegnamy Absolwentów ZSZ i Policealnej Szkoły dla Dorosłych

W dniu 10 czerwca 2011r. miała miejsce uroczystość pożegnania absolwentów ostatnich klas,

czytaj dalej

Młodzieżowy Konkurs Motoryzacyjny

Powiatowe eliminacje
Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

W dniu 28.04.2011 roku o godzinie 10.00 odbył się Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego z  przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy oraz jazdy na czas w kategorii A, B.

 

czytaj dalej

Młodzieżowy Konkurs Motoryzacyjny

Powiatowe eliminacje
Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

W dniu 28.04.2011 roku o godzinie 10.00 odbył się Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego z  przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy oraz jazdy na czas w kategorii A, B.

W konkursie uczestniczyło siedem  zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych:
1. Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Oleśnicy
2. Liceum Ogólnokształcące Nr2 w Oleśnicy
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy – Technikum Mechaniczne
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy – Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Syców
6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy – Liceum Profilowane
7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy – Technikum Informatyczne

Po ciężkiej i zaciętej walce wyłoniono trzy najlepsze drużyny konkursu.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Oleśnicy reprezentowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych „Technikum Informatyczne”.
Drugie miejsce zdobyła drużyna Liceum Ogólnokształcące Nr1 w Oleśnicy.
Trzecie miejsce punktowane zdobyła drużyna reprezentowaną przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie.
Opiekunowie: mgr Jan Tychański, mgr Dariusz Rzepka

{gallery}artykuly_zdj/2010_2011/KONKURSY/KonkursMoto2011{/gallery}

Sekretariat Dyrektora

  • Sekretariat Dyrektora:
    Pokój nr 121

Samodzielny referent d/s Kancelarii
Joanna Tułacz
Poniedziałek – Piątek 8.00 – 15.00

 

Joanna Tułacz

{nomultithumb}

 

 

Sekretariat Unii Europejskiej

  • Sekretariat Unii Europejskiej:
    Pokój nr 123

Specjalista D/S Płac
Stanisława Bardo

Samodzielny referent d/s finansowych
Zofia Chmielewska

Poniedziałek – Piątek 7.30 – 15.30

Sekretariat uczniowski

 

  • Sekretariat uczniowski:
    Pokój nr 119

Samodzielny referent d/s uczniowskich
Zdzisława Mogiełka
Poniedziałek – Piątek 8.00 – 15.00

Pani Zdzisława Mogiełka

{nomultithumb}

Sekretariat Administracji Szkolnej

  • Administracja Szkolna

Samodzielny referent d/s administracji
mgr Sławomir Cieśla
przyjmowanie interesantów:
codziennie 8:30 – 12:30

Sławomir Cieśla

{nomultithumb}

Księgowość

  • Księgowość:
    Pokój nr 122

Główny Księgowy:
Inż. Wiesława Hliwa
Czwartek 10.00 – 14.00

  • Księgowość rady rodziców
    Kazimiera Kula
    Poniedziałek – Piątek 10.30 – 12.30
  •  

    inż. Wiesława Hliwa

    {nomultithumb}

    Kadry

    • KADRY

    Specjalista d/s Kadr
    Grażyna Piętowska
    Poniedziałek – Piątek 7.30 – 15.30

    Pani Grażyna Piętowska

    {nomultithumb}

    Szkoły zaocznej

    Sekretariat szkoły zaocznej:

    Pokój nr 118, tel. 071 314 30 41 wewn. 101

    Przyjmowanie i załatwianie spraw słuchaczy Szkoły dla Dorosłych:

    PIĄTEK –    w godz. 9.00 – 12.00

    Dokumenty i informacje dotyczące słuchaczy Szkoły dla Dorosłych należy odbierać osobiście w w/w godzinach.