Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Podsumowanie osiągnięć uczniów

10 czerwca 2016 r, po raz trzeci, miało miejsce podsumowanie osiągnięć uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy w konkursach przedmiotowych, projektach edukacyjnych, zawodach sportowych oraz akcjach organizowanych w bieżącym roku szkolnym. Honorowym gościem gali była Pani Małgorzata Iwańska-Naczelnik Wydziału Oświaty. Uczniowie ZSP w ciągu całego roku pracy uparcie i wytrwale, ku radości nauczycieli oraz rodziców dążyli do sukcesów zajmując czołowe miejsca w konkursach powiatowych oraz regionalnych. Po raz pierwszy laureatom I miejsca konkursu wręczono statuetki „PRIMUS ZSP”. Uroczystość uświetniały występy wokalne Aleksandry Trzópek, Magdaleny Pawłowskiej, Marleny Malec oraz Marcina Fidlera.

Anna Kocik