Rekrutacja 2023/2024(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Podsumowanie osiągnięć uczniów ZSP w Oleśnicy w roku szkolnym 2013/2014

W czwartek 12 czerwca odbyła się uroczystość podsumowująca udział uczniów naszej szkoły w konkursach, turniejach i olimpiadach w roku szkolnym 2013/2014. Wyróżniono 60 osób, które w wielu dziedzinach dążyły do swoich sukcesów (raz mniejszych, raz większych).

Anna Łoza ucz. kl.2 TI przedstawiła prezentację tych dokonań wg kategorii komisji przedmiotowych z uwzględnieniem organizatorów i opiekunów wszystkich zgłoszonych konkursów. Oprócz upominków, każdy uczeń otrzymał specjalnie przygotowane na tę okazję gratulacje od Pana Dyrektora, a uczniowie, którzy odnieśli sukces w kilku konkursach dodatkowo statuetki przedstawiające żaglówkę, wykonane przez uczniów kl. I TM. Projekt tej nagrody  przygotował pan Dariusz Łabuda, aby była symbolem  w  realizacji myśli Seneki: „Jeśli wiesz, dokąd chcesz płynąć, każdy wiatr będzie Ci sprzyjał”

Muzycznym akcentem tej uroczystości był występ chóru, który przygotował ks. Igor Urban. Wszystkim uczniom i ich opiekunom gratulujemy i życzymy udanego wakacyjnego odpoczynku. Organizatorki podsumowania sukcesów uczniów naszej szkoły – Beata Horbacz, Sabina Stala, Jadwiga Skorek

{gallery}dzienna_szkola/12.06.2014{/gallery}