Rekrutacja 2023/2024(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Pożegnanie 10-06-2011

Żegnamy Absolwentów ZSZ i Policealnej Szkoły dla Dorosłych

W dniu 10 czerwca 2011r. miała miejsce uroczystość pożegnania absolwentów ostatnich klas,

w której oprócz społeczności szkolnej a więc: Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i uczniów wzięli udział przedstawiciele Starosty powiatu, Burmistrza miasta, Zarządu Rejonowego PCK, Rady rodziców oraz Starszy cechu.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odegraniu hymnu państwowego – głos zabrał Dyrektor ZSP Pan mgr Jacek Stala, który żegnając tegorocznych absolwentów, życzył im pomyślnego zdania egzaminów zawodowych a także tego, aby w życiu dorosłym podejmowali decyzje zawsze przemyślane i trafne, budowane na fundamencie empatii i asertywności.
Po uroczystym ślubowaniu absolwentów, Ci spośród nich, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, zachowaniu i sporcie – zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi, certyfikatami i dyplomami uznania. Uroczysty apel zakończył występ szkolnego dziewczęcego zespołu wokalnego „Galimatias”.

{gallery}/artykuly_zdj/2010_2011/pozegnanie_Zsz/{/gallery}