Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Pożegnanie Tegorocznych Absolwentów

26  kwietnia 2013   był szczególnym dniem dla klas III ZI, 4 TM, 4 TE, 4 TI, 2 ULO, 3 LO/g, 3 TUH i 3 TUM.

Był to ostatni szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość, wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Dyrektor szkoły i zaproszeni goście żegnali wszystkich ciepłymi słowami, podkreślając, jak ważny etap edukacji właśnie mija.

„Każdy z Was zostawia tu część swojego życia – powiedziała przedstawicielka klas III -to okazja do podsumowania Waszej pracy, do refleksji i  zadumy.

Drodzy maturzyści życzę Wam pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości, czyli połamania piór, dostania się na wymarzony kierunek studiów, optymizmu i wiary we własne możliwości oraz obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu”.

Nie zabrakło też  podziękowań ze strony absolwentów, którzy wręczając piękne kwiaty.

Dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom podsumowali zaangażowanie i poświęcony im czas.

Piątkowe przedpołudnie było też czasem do wręczenia nagród tym, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, prezentowali wzorową postawę godną miana absolwenta naszej szkoły i stali się jej chlubą. Sukcesy uczniów zostały nagrodzone świadectwem z wyróżnieniem, dyplomami i upominkami, a także certyfikatami.

Wyjątkową oprawę miało podsumowanie działań wolontariatu i akcji honorowego krwiodawstwa. Z wielkim podziwem patrzyliśmy na uczniów i słuchaczy SDD, którzy swoją postawą pomagali wszystkim potrzebującym.

Na zakończenie wystąpił zespół muzyczny „ Jaśnie Pany”, którego muzyka wprawiła niektórych maturzystów ( i nie tylko) w wyjątkowy nastrój.

 

{gallery}artykuly_zdj/2012_2013/zakonczenie{/gallery}