Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

6 października 2021 r. na terenie rekreacyjnym stawów miejskich w Oleśnicy odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Organizatorem biegów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, który reprezentowała Beata Surdej oraz WKS „Oleśniczanka”.
Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiły zespoły trzech oleśnickich szkół ponadpodstawowych. Dziewczęta pokonywały trasę na dystansie 6 x 900 metrów.

W kategorii chłopców na linii startu stanęły cztery zespoły. Oprócz szkół oleśnickich pojawił się również zespół z ZSP w Międzyborzu. Na trasie 6 x 1200 metrów najlepsi okazali się reprezentanci ZSZ w Oleśnicy.

Składy reprezentacji:

Dziewczęta:
1.Szopa Martyna
2.Gabor Natalia
3.Piątek Martyna
4.Rzepecka Aniela
5.Nijak Oliwia
6.Żebracka Milena
Kulpa Gabriela,Łata Kinga,Malinowska Klaudia,Błasiak Paulina, Wilgosz Andżelika
opiekun: Beata Horbacz

Chłopcy:

  1. Choroszy Ksawier
  2. Jaszcz Kacper
  3. Kałwiński Dawid
  4. Kissler Wojciech
  5. Mielczarek Jan
  6. Szopa Mikołaj
    Perlik Jakub, Śliwka Jakub,Papis Damian, Pawiński Andrzej opiekun: Beata Surdej Drużyna chłopców jako mistrz powiatu będzie reprezentować powiat oleśnicki w Dolnośląskich Przełajowych Biegach Sztafetowych, które odbędą się 12.10.2021 roku.
zawody