Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Pożegnanie absolwentów 2018/2019

19 czerwca br. zabrzmiał w szkołach upragniony ostatni dzwonek. Uczniowie Technikum oraz Branżowej Szkoły I stopnia spotkali się na uroczystym apelu kończącym rok szkolny 2018/2019 na którym żegnano tegorocznych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uroczystość otworzył Dyrektor Szkoły Jacek Stala, który pogratulował uczniom osiągniętych wyników. Szczególne powody do dumy mieli Ci uczniowie, którzy wyróżniali się w bieżącym roku  wybitnymi osiągnięciami w nauce. I tak świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali:

Paulina Grzelak

Stanisław Adamowski

Szymon Hrehorowicz

Patryk Bogusławski

Jan Ozga

Łukasz Leszczyna

Wojciech Więcek

Denis Zgadzaj

Krystian Kupc

Aleksandra Kornalewska

Anna Bogusz

Marta Fryczkowska

Angelika Pietr

Wiktoria Kapela

Patrycja Czech

Patycja Jarząbek  

Kacper Salik

Nagrody za wzorową frekwencję otrzymali : Jakub Smulski,  Grzelak, Karol Salik, Alicja Barglińska, Grzegorz Hajntze, Kamil Furgał, Małgorzata Lelonek, Mateusz Papis.

Za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych nagrody otrzymali absolwenci Technikum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej: Tomasz Kruła, Adam Stefaniak, Bartosz Naborczyk, Marcel Wabik, Jakub Biskup, Mateusz Maciąg, Sebastian Tocha, Dominika Krawczyńska, Wiktor Fit, Dominik Oszczęda, Mateusz Legenza.

Był to także moment kiedy wręczano dyplomy za udział w akcjach krwiodawstwa oraz zaświadczenia potwierdzające umiejętność obsługi wózków jezdniowych z wymianą butli zorganizowanego w ramach projektu :”Wsparcie na zawodowym starcie”.

W uroczystym dniu zakończenia nauki absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej ślubowali dbać o dobre imię szkoły, godnie ją reprezentować i nigdy nie splamić jej honoru. Nie zabrakło także podziękowań skierowanych pod adresem dyrekcji oraz nauczycieli za pracę i ogrom serca włożony w wychowanie i edukację. Uroczysty apel zakończył występ artystyczny w wykonaniu zespołu „Jaśnie Pany”.