Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Pożegnanie absolwentów w ZSP

DSC_0484W ubiegły piątek 28 kwietnia 2017 r. uczniowie klas maturalnych Technikum oraz słuchacze Liceum dla Dorosłych po raz ostatni spotkali się na uroczystym apelu kończącym edukację w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Uroczystość pożegnania absolwentów otworzył Dyrektor Szkoły Jacek Stala, który pogratulował osiągniętych wyników i życzył młodym ludziom zdania matury.

Szczególne powody do dumy mieli Ci, którzy wyróżniali się wybitnymi osiągnięciami w nauce. I tak świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali uczniowie : Agnieszka Hajntze kl.4te(średnia 5,04), Agnieszka Piech kl. 4te (średnia 4,88), Kacper Woliński kl.4ti(średnia 4,87), Andżelika Dąbrowska kl. 4te (średnia 4,81), Mateusz Kaniewski kl.4ti (średnia 4,77).
To naprawdę wspaniałe osiągnięcie , wynik trudu, pracowitości no i oczywiście zdolności.
Starosta Powiatu Oleśnickiego Pan Wojciech Kociński przyznał stypendium najzdolniejszemu absolwentowi. Otrzymała je Agnieszka Hajntze. Stypendium za osiągnięcia w sporcie otrzymał Sebastian Pławiak.
Były też dyplomy i nagrody za udział w konkursach przedmiotowych, działalność artystyczną, za osiągnięcia sportowe oraz działalność na rzecz samorządu.
Agnieszka Hajntze oraz Szymon Bernat zostali nagrodzeni za 100% frekwencje przez 4 lata nauki w Technikum.
Absolwenci klasy 4 technik mechanik otrzymali zaświadczenia potwierdzające umiejętność obsługi wózków widłowych.
Nagrody Wyższej Szkoły Bankowej , uczniom z najwyższą średnią , wręczyła Dyrektor Departamentu Produktów Premium Pani Iwona Kasprzyszak.
(Agnieszka Hajntze, Agnieszka Piech, Kacper Woliński).
W uroczystym dniu zakończenia nauki absolwenci Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych im..Marii Skłodowskiej-Curie ślubowali dbać o dobre imię szkoły, godnie ją reprezentować i nigdy nie splamić jej honoru. Nie zabrakło także podziękowań maturzystów skierowanych pod adresem dyrekcji oraz nauczycieli za pracę i ogrom serca włożony w wychowanie i edukację. Natalia Pitio i Aleksander Łopuch pożegnali absolwentów w imieniu całej społeczności szkolnej a przedstawiciele klas trzecich przygotowali maturzystom słodki upominek. Uroczysty apel zakończył występ artystyczny w wykonaniu uczniów klas trzecich.