Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Pożegnanie Absolwentów w ZSP

W ubiegły piątek 29 kwietnia uczniowie klas maturalnych technikum oraz słuchacze Liceum dla Dorosłych po raz ostatni spotkali się na uroczystym apelu kończącym edukację w Zespole Szkół. Uroczystość pożegnania absolwentów otworzył Dyrektor Szkoły Jacek Stala, który pogratulował osiągniętych wyników i życzył młodym ludziom  zdania matury. Szczególne powody do dumy mieli Ci, którzy wyróżniali się wybitnymi osiągnięciami w nauce. I tak świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali uczniowie: Anna Łoza 4ti (średnia 5,26), Patryk Konopka 4ti(średnia 5,07), Brajan Głąb 4Tm (średnia 4,95).To naprawdę wspaniałe osiągnięcie, wynik trudu, pracowitości no i  oczywiście zdolności.

Były też nagrody za bardzo dobre i dobre  wyniki w nauce, za stuprocentową frekwencję, za działalność  artystyczną, za osiągnięcia sportowe i działalność na rzecz samorządu. Otrzymali je następujący uczniowie: Anna Czech 4te, Pietrzak Kamila 4te, Adrianna Choczaj  4te, Anna Jaśniewicz 4te, Julita Malerek  4te, Agata Stepaniuk  4te, Szymon Hnat 4tm, Natalia Rak 4th, Karolina Skalna 4th, Aleksandra Furga 4th, Magdalena Soboń 4th, Agnieszka Piątkowska 4th, Daria Czapla  4ts, Mariusz Ziętek 4ti, Michał Filipowiak 4ti, Jakub Milczarek 4ti, Kamil Serwata 4ti, Bartłomiej Zagórny 4ti, Adrian Godyla 4ti, Paweł Krzemień 4ti, Wojciech Długołęcki 4ti, Patryk Pustół  4ti, Olga Cempel 4ti, Mateusz Bałoniak 4ti, Damian Gęgawy 4ti. Nagrodę za 100% frekwencje przez 4 lata nauki w techniku otrzymał Rafał Małasiński z kl.4tm. Absolwenci  klasy 4 technik ekonomista otrzymali także certyfikaty potwierdzające umiejętność obsługi programów finansowo-ksiegowych a uczniowie z klasy 3 operator maszyn i urządzeń zaświadczenie o ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego” Organizacja i nadzorowanie procesu produkcji maszyn i urządzeń M.44”. Nagrody  Wyższej Szkoły Bankowej wręczył uczniom  z najwyższą średnią prodziekan dr Robert Majkut: (Anna Łoza, Patryk Konopka, Brajan Głąb). W uroczystym dniu zakończenia nauki absolwenci ZSP  im.Marii Skłodowskiej-Curie ślubowali dbać o dobre imię szkoły, godnie ją reprezentować i nigdy nie splamić jej honoru. Nie zabrakło także podziękowań maturzystów skierowanych pod adresem dyrekcji oraz nauczycieli za pracę i ogrom serca włożony w wychowanie i edukację.  Jakub Maderak i Andżelika Dąbrowska pożegnali absolwentów w imieniu całej społeczności szkolnej  a nowopowstały zespół muzyczny zadedykował maturzystom kilka skocznych utworów.