Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Realizacja projektu CIZ

W ramach realizacji projektu CIZ w czwartek 26.09 młodzież z klas III i IV Technikum Handlowego była na wycieczce w Poznaniu. Jej celem było zapoznanie się z ofertą handlową przedstawioną na targach Polagra 2013. Uczniowie poznali nowości polskiego przemysłu spożywczego, począwszy od maszyn do produktów handlowych. Mogli ocenić również sposób zaprezentowania działalności firm, aranżację stoisk i profesjonalne przygotowanie folderów reklamowych. Dodatkową atrakcją wycieczki było późniejsze zwiedzanie starówki poznańskiej. Jej historię w bardzo interesujący sposób przybliżył uczniom przewodnik miejski, pan Jacek Kordeczka, ukazując jednocześnie piękno Poznania.

Jadwiga Towarzyńska

{gallery}dzienna_szkola/Poznan{/gallery}