Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Reprezentanci oleśnickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych najlepsi na Dolnym Śląsku

28.01.2016 odbył  się finał wojewódzki Licealiady w short tracku.  Na wrocławskim lodowisku przy  ul. Spiskiej  stawiło się 14 drużyn męskich i 14 żeńskich. Kiedy rywalizację rozpoczęli   chłopcy było już wiadomo, że reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy dadzą z siebie wszystko. Adrian Cylary, Marcin Dunajski , Tomasz Kruła i Adam Stefaniak przejechali najszybciej trzy okrążenia lodowiska, wygrywając swoje biegi eliminacyjne i awansowali do ćwierćfinału.  Kolejne biegi ćwierćfinałowe  rozgrywane były także pod dyktando dobrze przygotowanych reprezentantów ZSP. Wszyscy awansowali do półfinału, zdobywając cenne punkty dla drużyny. W biegu finałowym wystąpili   Adrian Cylary , Tomasz Kruła , Adam Stefaniak i reprezentant Żmigrodu. Jednak pozycja  naszych chłopców była już niezagrożona. Reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy pewnie  wywalczyli drużynowe złoto i zostali mistrzami Dolnośląskiej Licealiady w short-tracku. Opiekunem drużyny była pani Beata Surdej.