Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

1 września 2011 roku to niewątpliwie ważny dzień w życiu Polaków, to już 72. rocznica wybuchu II Wojny Światowej, która to została okupiona krwią naszych rodaków walczących o niepodległe państwo, pamięć o nich uczciliśmy minutą ciszy. 1 września to również data powrotu wszystkich uczniów do szkolnych ławek po wakacyjnej przerwie.

Tego dnia zawitali do nas jeszcze do niedawna gimnazjaliści, a obecnie uczniowie 1 klas szkoły ponadgimnazjalnej, których można określić mianem pierwszoklasistów, a więc Was drodzy pierwszoklasiści witamy bardzo serdecznie i zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w życiu szkoły.

Z tymże dniem rozpoczyna się droga do upragnionego celu: zdobycia wykształcenia, zawodu oraz zdania egzaminu dojrzałości, a więc przede wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy wytrwałości i stu-procentowej wiedzy. A wszystkim, nie tylko prymusom samych sukcesów i owocnej pracy w nowym roku szkolnym 2011/2012. 🙂

{gallery}/artykuly_zdj/2011_2012/rozpoczecie/{/gallery}