Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Sen o Afryce. African dream.

Nasza szkoła przyłączyła się do szczytnej akcji niesienia. pomocy dzieciom w Afryce. Celem jest wesprzeć jedną ze szkół w Ghanie. Z myślą o tym nauczyciele i uczniowie przygotowali uroczystą galę. „Sen o Afryce. African dream.” W dniu 12 października 2011 do sali widowiskowej w MOKIS-ie.

Do naszej akcji przyłączyły się również osoby ze środowiska kultury. Galę uświetnił swoim wykonaniem wirtuoz gitary klasycznej Waldemar Gromolak, wokalista jazzowy Igor Herbut oraz  Chór Kameralny Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Oleśnicy. Zaproszenie przyjęła także doskonale znana młodzieży laureatka „You can dance” Anita Florczak.
Życzylibyśmy sobie, by to barwne widowisko przygotowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach Czarnego Lądu stało się „darem serca” wszystkich mieszkańców Oleśnicy.
Specjalnie dla gimnazjalistów przygotowaliśmy również widowisko, które wystawione było w dniu 13 października 20011 roku w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy. Szczególną atrakcją były stoiska gastronomiczne przygotowane przez naszych uczniów. Dochód z zakupu artykułów przeznaczony będzie na szkołę w Ghanie.
Wszystkim, którzy przyłączą się do naszej akcji serdecznie dziękujemy i życzymy mile spędzonych chwil w gronie ludzi otwartych na potrzeby drugiego człowieka.

{gallery}artykuly_zdj/2011_2012/Afryka{/gallery}

Kliknij aby zobaczyć plakat

{gallery}artykuly_zdj/2011_2012{/gallery}