Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

SPOTKANIE W BIBLIOTECE

8 listopada 2017r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie ze Staszkiem Królem współorganizatorem akcji Street Books i BOOKWORM’ie. Uczniowie naszej szkoły poznali działalność grupy „Oleśnica Bajk Stajl”. Pan Staszek z pasją opowiadał jak zrodziła się idea tego projektu i jakie są dalsze plany związane z jego rozwojem. Okazuje się, że inspiracją do zorganizowania projektu był nie tylko rower, ale również miłość do książek. Przy okazji spotkania promował książki, których tematem przewodnim był rower, jego historia i rola w życiu człowieka. Gość spotkania zaprosił naszych uczniów do współpracy przy realizacji projektu. Nasi uczniowie chętnie uczestniczą jako wolontariusze w wielu akcjach charytatywnych, więc mamy nadzieję, że i tym razem włączą się w realizację projektu.

Lidia Putz i Ewa Tempiak