Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Spotkanie wigilijne w ZSP w 2017 r

W dniu 12 grudnia 2017 r. o godz. 13.30 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy odbyło się spotkanie wigilijne.  Przy wspólnym stole zasiedli emerytowani pracownicy, obecnie zatrudnieni oraz młodzież.

Uczniowie przygotowali część artystyczną – śpiewali i grali kolędy, złożyli życzenia, które nadawały odświętny charakter spotkaniu. Wszystkim zaproszonym gościom Pan Dyrektor Jacek Stala złożył życzenia świąteczne i noworoczne. Wspólnie śpiewano kolędy. Spotkanie przebiegało w ciepłej

i serdecznej atmosferze przy odświętnie zastawionym stole.

Samorząd Uczniowski z opiekunem Panią Anną Palmą  przygotował dla uczestników spotkania drobne upominki. Było to miłe i sympatyczne spotkanie.

                                                                                 Violetta Szczepanik