Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

stypendium

stypendium9. grudnia 2014 roku w sali widowiskowej Klubu 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu  odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów, otrzymali  je uczniowie z najwyższą średnią ocen lub wykazujący uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Z ZSP Oleśnica wyróżniony został Patryk Konopka, uczeń klasy trzeciej technik informatyk. Stypendystom pogratulowała Pani Beata Pawłowicz Dolnośląski Kurator Oświaty, Pani Ewa Mańkowska Wicewojewoda Dolnośląski i przedstawiciele wyższych uczelni oraz samorządów.

Patrykowi serdecznie gratulujemy

 

{gallery}dzienna_szkola/patryk_14{/gallery}