Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Sukces uczniów Technikum Informatycznego w Konkursie Naukowym E(x)plory

Miło nam poinformować, iż 3 projekty naukowe uczniów Technikum Informatycznego naszej szkoły zostały zakwalifikowane do drugiego etapu prestiżowego Konkursu Naukowego E(x)plory organizowanego przez Fundację Zaawanasowanych Technologii. Czwórka naszych uczniów będzie miała okazję zaprezentować wyniki swoich prac podczas Regionalnego Festiwalu E(x)plory, który odbędzie się 28 kwietnia 2016 roku we Wrocławiu. Opiekunem projektów naukowych jest nauczyciel przedmiotów informatycznych mgr inż. Stanisław Lota.

Tematy prac naukowych zakwalifikowanych do etapu regionalnego:
Michał Filipowiak (4TI) „Analiza źródeł zakłóceń w sieciach bezprzewodowych 802.11n”
Kacper Woliński (3TI) „Wirtualizacja infrastruktury informatycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy na potrzeby chmury obliczeniowej ”
Gabriel Domanowski (2TI), Tomasz Kłodnicki (1TIB) „Aplikacja do automatycznego generowania pytań ”

Gratulujemy!