Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Światowy Dzień Zwierząt

Los zwierząt nie jest nam obcy. 4 października  obchodzony jest Światowy Dzień  Zwierząt, dlatego uczniowie klasy 3 TS przy wsparciu  wychowawczyni Małgorzaty Bąk – Midury postanowili zorganizować w naszej szkole kiermasz ciast.

Przygotowano dużą ilość domowych wypieków, zaproszono społeczność szkolną do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Młodzież spisała się wspaniale. Cieszymy się, że po raz  kolejny, udało się otworzyć Wasze serca.

Dziękujemy kupującym, sprzedającym, a przede wszystkim przygotowującym te wszystkie pyszności. Dziękujemy za Waszą  hojność. Środki pozyskane w ten sposób przekazane zostały na rzecz Fundacji Oleśnickie Bidy.