Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Teatr angielski dla naszych uczniów

ewam

ewam11 lutego Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy gościło po raz drugi angielski teatr ,,The Bear Theatre’’ w ramach prowadzonego projektu: ,,Formy teatralne metodą wsparcia w nauczaniu języków obcych’’. W spektaklu w oleśnickim Zamku wzięło udział 20 uczniów z naszej Szkoły. Udział to forma nagrody za aktywną pracę na zajęciach i udział w konkursach.

The Detectives to spektakl interaktywny, który w zabawny sposób opowiada historię kryminalną prowokując młodych widzów do wypowiedzi w języku angielskim. Aktorzy rozmawiają z publicznością i wciągają ją do wspólnej zabawy.

Ewa Mider

{gallery}dzienna_szkola/teatr1{/gallery}