Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

„To co robimy dla siebie umiera razem z nami, a to co robimy dla innych jest wieczne” (Albert Einstein)

                Dnia 18.12.2015r. uczniowie naszej szkoły wraz z pedagogiem  Małgorzatą Kamińską odwiedzili podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobroszycach. Młodzież zaprezentowała program, który składał się z koncertu   w wykonaniu  naszego szkolnego słowika – Aleksandry Trzópek z klasy 2SP oraz Marcina Fidlera 1TS. Wystąpił również beatboxer Bartosz Siuda z klasy 3AWZ. Następnie wszyscy wspólnie śpiewali kolędy i uczestniczyli w przygotowanych zabawach. Nasza wizyta sprawiła ogromną radość dzieciom, które co roku wyglądają i czekają  na przyjazd Mikołaja. Dzięki zaangażowaniu uczniów,  wychowawców i nauczycieli naszej szkoły, powstały paczki, które przygotowała Anna Łoza z klasy 4TI. Paczki okazały się bezcenne  i bogate, w opinii dzieci. Nasze wrażenia są nieopisane, ile radości  i szczęścia może sprawić widok osób obdarowanych.

                                                                                                                             Małgorzata Kamińska, Anna Łoza