Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Tomasz Kłodnicki w finale Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo w Warszawie!

23 maja w Warszawie podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej w Warszawie odbył się finał ogólnopolskiego Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwo w którym wziął udział Tomasz Kłodnicki – uczeń klasy w zawodzie technik informatyk 2TIB. Tomasz Kłodnicki był jednym z 64 uczestników z całej Polski, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach szkolnych spośród blisko 3 000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Opiekunem Tomasza Kłodnickiego był mgr inż. Stanisław Lota.

WP_20170523_15_07_44_Pro
Organizatorami konkursu byli Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych i Warszawski Instytut Bankowości, a patronami byli Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz Ministerstwa Cyfryzacji oraz Finansów. Oprócz konkursu uczestnicy spotkali się z przedstawicielami Partnerów Projektu: Microsoft, IBM, BZ WBK i porozmawiali o zaangażowaniu tychże instytucji w zakresie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz codziennej działalności na rzecz edukacji młodzieży. Dodatkowo podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej uczestnicy mogli się zapoznać na wystawach firm i partnerów z nowościami dotyczącymi bezpieczeństwa, sprzętu i usług informatycznych dla bankowości.

WP_20170523_11_34_53_Pro

WP_20170523_11_35_03_Pro

WP_20170523_15_14_37_Pro