Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

VII Powiatowy Konkurs Historyczny

„O POLSKĘ NIEPODLEGŁĄ. OPOZYCJA DEMOKRATYCZNA W POLSCE W LATACH 1956-1989”.

      Kolejny sukces ucznia klasy 4 TS Michała Szumskiego, tym razem w VII Powiatowym Konkursie Historycznym „O Polskę Niepodległą. Opozycja demokratyczna w Polsce w latach 1956-1989”.  Rywalizacja uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbyła się 14.03.2019r. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Szumski i Kacper Domal z klasy IV TS, którzy przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pani Aleksandry Szyszki-Zajączkowskiej i pani Sabiny Stali. Szeroki zakres tematyczny wymagał od uczestników znajomości wydarzeń, dat i postaci związanych z tematyką konkursu.

Nasz uczeń Michał okazał się w tym najlepszy zdobywając I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Pozostałym uczestnikom również serdecznie gratulujemy wiedzy i zaangażowania w przygotowanie do konkursu.